




Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z23 2USB 2.4A + кабель Micro-USB для Android у прикурювач 12-24V
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z23 Grand Style 2USB 2.4A + кабель Micro-USB: універсальність та комфорт у дорозі
Hoco Z23 Grand Style з кабелем Micro-USB — це класичне та перевірене часом рішення для автомобілістів, які використовують різноманітні гаджети. Цей адаптер покликаний забезпечити безперебійне живлення ваших пристроїв під час поїздок містом чи далеких мандрівок. Завдяки наявності двох USB-портів, ви більше не будете обирати, що підключити до мережі: навігатор чи смартфон. Цей комплект — ідеальний вибір для власників Android-пристроїв попередніх поколінь, а також різноманітної автоелектроніки.
Ключові переваги Hoco Z23 Micro-USB
- Два USB-порти для паралельної зарядки двох девайсів.
- У комплекті міцний кабель Micro-USB, готовий до використання.
- Баланс між компактністю та зручністю використання.
- Виготовлений з якісних вогнестійких матеріалів.
- Система розумного розподілу напруги для безпеки гаджетів.
- Універсальний дизайн, що пасує до будь-якого інтер'єру авто.
- Підходить для легкових авто (12В) та вантажівок (24В).
Детальний опис та функціональні особливості
Модель Hoco Z23 відрізняється продуманим дизайном та високою надійністю. Корпус адаптера виконано з міцного полікарбонату, який не боїться падінь та високих температур, що часто виникають у салоні авто влітку. Комбінація глянцевої поверхні з матовими акцентами надає пристрою сучасного вигляду. Завдяки ергономічній формі, зарядка легко вставляється та виймається з гнізда прикурювача, забезпечуючи стабільний контакт навіть при їзді по бруківці.
Основна функціональна особливість — це два порти USB із сумарною вихідною силою струму 2.4А. Цього цілком достатньо для підтримання заряду смартфона при увімкненому GPS-навігаторі та одночасної зарядки відеореєстратора або Bluetooth-гарнітури. Інтелектуальний контролер живлення автоматично визначає потреби підключеного пристрою, оптимізуючи процес зарядки та захищаючи батарею від передчасного зносу.
Безпека експлуатації гарантується вбудованою системою захисту. Адаптер захищений від перегріву, короткого замикання та перевантаження по струму. Комплектний кабель Micro-USB має посилену конструкцію в місцях згину, що забезпечує його довговічність та надійну передачу енергії.
Сценарії використання / Сумісність
Відмінно підходить для таксистів, кур'єрів та мандрівників. Сумісний з Android-смартфонами, планшетами, електронними книгами, портативними колонками, ліхтариками та іншими пристроями з роз'ємом Micro-USB.
Комплектація
У комплект входить:
- Зарядний пристрій Hoco Z23;
- Кабель USB to Micro-USB;
- Упаковка.
Обслуговування та рекомендації щодо експлуатації
Рекомендується виймати адаптер з гнізда прикурювача після вимкнення двигуна, якщо прикурювач залишається під напругою. Не використовуйте пошкоджені кабелі.
Детальні характеристики
- Тип: АЗП (Автомобільний зарядний пристрій)
- Вхідна напруга: 12-24В
- Вихід: 2 порти USB, 2.4А макс
- Матеріал: PC (вогнестійкий)
- Комплектний кабель: Micro-USB
- Вага: 21 г
Висновок
Якщо вам потрібен недорогий, але якісний комплект для зарядки гаджетів з Micro-USB роз'ємом — Hoco Z23 стане надійним помічником у кожній поїздці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM трансмітер | Немає |
| USB для заряджання | 2USB |
| Артикул | 000004209 |
| Відповідність стандартам | Відповідає міжнародним стандартам якості |
| Дод. роз'єми | Без Дод. роз'ємів |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Мова інструкції або пакування | Упаковка англійською мовою |
| Показник заряду | Без показника |
| Виробництво: | Серійне виробництво з контролем якості |
| Сертифікація | CE, RoHS |
| Сила струму (А) | 2.4A |
| Умови повернення | Повернення протягом 14 днів |
| Універсальність | Підходить для щоденного використання |
| Паковання | Фірмова упаковка |
| Колір | Black |
| Швидка зарядка QC / PD | Є |
- Ціна: 174 ₴

