Кошик
878 відгуків

Наразі у компанії неробочий час. Усі замовлення та повідомлення будуть опрацьовані з 10:00 найближчого робочого дня. Дякуємо за розуміння!

+380 (98) 886-91-55
вул. Базова, 17, ТК "Нове місто", офіс 18/14, 65000, Одеська обл., Одеса, Україна
Aircube – Твій вибір!
Залишити відгук
Автомобільний тримач HOCO H80 Vista gravity на дефлектор для телефона 6.1–7", гравітаційний затиск 72–90, фото 2
Автомобільний тримач HOCO H80 Vista gravity на дефлектор для телефона 6.1–7", гравітаційний затиск 72–90, фото 3
Автомобільний тримач HOCO H80 Vista gravity на дефлектор для телефона 6.1–7", гравітаційний затиск 72–90, фото 1
Автомобільний тримач HOCO H80 Vista gravity на дефлектор для телефона 6.1–7", гравітаційний затиск 72–90, фото 4
Автомобільний тримач HOCO H80 Vista gravity на дефлектор для телефона 6.1–7", гравітаційний затиск 72–90, фото 5
  • Автомобільний тримач HOCO H80 Vista gravity на дефлектор для телефона 6.1–7", гравітаційний затиск 72–90, фото 6
  • Автомобільний тримач HOCO H80 Vista gravity на дефлектор для телефона 6.1–7", гравітаційний затиск 72–90, фото 7
  • Автомобільний тримач HOCO H80 Vista gravity на дефлектор для телефона 6.1–7", гравітаційний затиск 72–90, фото 8
  • Автомобільний тримач HOCO H80 Vista gravity на дефлектор для телефона 6.1–7", гравітаційний затиск 72–90, фото 9

Автомобільний тримач HOCO H80 Vista gravity на дефлектор для телефона 6.1–7", гравітаційний затиск 72–90

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO H80 Vista Gravity – автомобільний тримач на дефлектор з гравітаційною фіксацією

HOCO H80 – це зручний і надійний автомобільний тримач, який використовує гравітаційний механізм для автоматичної фіксації смартфона. Кріпиться на вентиляційну решітку і забезпечує безпечне розташування телефону під час руху.

Ключові переваги
  • Гравітаційна автоматична фіксація
  • Сумісність із телефонами 6,1–7,0 дюймів
  • Міцний ABS-пластик із силіконовими вставками
  • Стильна обробка поверхні
  • Надійне кріплення на дефлектор
Детальний опис та функції

Тримач працює за принципом гравітації: при вставленні телефону важелі автоматично затискають його з боків, забезпечуючи міцну фіксацію навіть на нерівних дорогах. Діапазон затискача – 72–90 мм.

Корпус із ABS-пластику з силіконовими вставками, поверхня оброблена спеціальним візерунком. Розміри – 112 × 110 × 112 мм, вага – 81 г. Кріплення надійно фіксується на ламелях дефлектора.

Сценарії використання

Ідеально для навігації, дзвінків hands-free та перегляду медіа під час поїздок.

Комплектація

У комплект входить:

  • Автомобільний тримач HOCO H80
Обслуговування та рекомендації щодо експлуатації

Періодично очищайте силіконові вставки від пилу. Не залишайте під прямими сонячними променями надовго.

Детальні характеристики
  • Тип: автомобільний тримач (на дефлектор)
  • Матеріал: ABS + силікон
  • Діапазон фіксації: 72–90 мм
  • Сумісність: смартфони 6,1–7,0″
  • Розміри: 112 × 110 × 112 мм
  • Вага: 81 г
Висновок

HOCO H80 – це простий, надійний і стильний тримач, який забезпечить безпеку та зручність використання смартфона в автомобілі.

Основні
ВиробникHoco
КріпленняНа дефлектор
Користувальницькі характеристики
Артикул000011538
Відповідність стандартамВідповідає міжнародним стандартам якості
Зарядка за технологією QIНемає
Мова інструкції або пакуванняУпаковка англійською мовою
Місце установкиРешітка
Виробництво:Серійне виробництво з контролем якості
СертифікаціяCE, RoHS
Умови поверненняПовернення протягом 14 днів
УніверсальністьПідходить для щоденного використання
ПакованняФірмова упаковка
КолірBlack
  • Ціна: 219 ₴