




Кабель Type-C до Type-C Baseus Tungsten Gold 1м 240W PD3.1 нейлоновий кабель з чіпом E-marker швидка зарядка
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Кабель Baseus Tungsten Gold Type-C to Type-C 1m 240W PD3.1 – максимальна потужність і безпека
Кабель Baseus Tungsten Gold Fast Charging Data Cable Type-C to Type-C – це передовий аксесуар для надшвидкої зарядки та передачі даних. Завдяки підтримці потужності до 240 Вт (48V/5A) і технології Power Delivery 3.1, цей кабель ідеально підходить для зарядки ноутбуків, планшетів і смартфонів. Інтегрований чіп електронного маркера забезпечує безпечну зарядку, а міцна конструкція з цинкового сплаву та нейлонової оплітки гарантує довговічність. Довжина 1 м робить кабель зручним для щоденного використання.
Надшвидка зарядка з PD3.1
Кабель підтримує потужність до 240 Вт (48V/5A), що робить його одним із найпотужніших на ринку. Він ідеально підходить для зарядки енергоємних пристроїв, таких як MacBook Pro, Dell XPS, планшети та смартфони з підтримкою PD3.1, забезпечуючи швидке поповнення заряду.
Інтелектуальний чіп E-marker
Вбудований чіп електронного маркера забезпечує розумний контроль зарядки, оптимізуючи розподіл струму та захищаючи ваші пристрої від перенапруги, перегріву чи перезарядки. Це гарантує безпеку та довговічність як кабелю, так і гаджетів.
Міцна конструкція
Кабель виготовлений із цинкового сплаву для конекторів і нейлонової оплітки, що забезпечує стійкість до зношування, перегинів і механічних пошкоджень. Така конструкція гарантує тривалий термін служби навіть при інтенсивному використанні.
Швидка передача даних
Зі швидкістю передачі даних до 480 Мбіт/с кабель дозволяє швидко синхронізувати файли між пристроями, що ідеально підходить для роботи з великими обсягами даних, такими як відео чи фотографії.
Чому варто обрати Baseus Tungsten Gold?
- Надпотужна зарядка: До 240 Вт із підтримкою PD3.1.
- Безпека: Чіп E-marker для захисту пристроїв.
- Міцність: Цинковий сплав і нейлонова оплітка.
- Функціональність: Швидкість передачі даних до 480 Мбіт/с.
- Універсальність: Сумісність із Type-C пристроями.
Характеристики кабелю Baseus Tungsten Gold
- Тип: Кабель Type-C до Type-C
- Максимальна потужність: До 240 Вт (48V/5A)
- Швидкість передачі даних: До 480 Мбіт/с
- Довжина: 1 м
- Матеріали: Цинковий сплав, нейлонова оплітка
- Особливості: Чіп E-marker, підтримка PD3.1
Кабель Baseus Tungsten Gold – це максимальна потужність і безпека для ваших пристроїв. Обирайте Baseus для найвищої продуктивності!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Гонконг |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CU-10874 |
| Відповідність стандартам | Відповідає міжнародним стандартам якості |
| Мова інструкції або пакування | Упаковка англійською мовою |
| Потужність (W) | 240W |
| Производство: | Серійне виробництво з контролем якості |
| Сертификация | CE, RoHS |
| Умови повернення | Повернення протягом 14 днів |
| Универсальность | Підходить для щоденного використання |
| Упаковка | Фірмова упаковка |
| Цвет | Black |
- Цена: 331 ₴





